Apie klubą

     Klubo šaknys siekia dar 1990-uosius, tuomet jis vadinosi „Marijampolės rokerių klubu”, vienijančiu jaunimą, besidomintį motociklais. 1990 metų Marijampolės rokerių klubo nariai: Heraldas, „Dzigė”, Edmundas, Saulius, Darius, „Zenka”, „Tūrė”, „Vygis”, Albertas, „Kačė”, Egidijus, Artūras „Lencius” ATA.

  

     Įpusėjus 1992-iesiems kaitrus MRK laužas prigeso, o likę žarijos kantriai ruseno šešerius metus. 1998-aisiais metais klubas su naujais nariais, nauju pavadinimu, nauja emblema ir praktiškai senais tikslais, atgaivintas. Per visą klubo laikotarpį po „SIENA” vėliava glaudėsi daug rimtų „motorizuotų vaiduoklių”, tarp kurių ir buvę klubo nariai: Juozas „Andrius”, Mindukas, „Sutka”, Linas, Jonas, „Ilgas kelias” jau nekalbant apie žymiai didesnį būrį tų, kurie trynėsi ar vis dar tebesitrina aplink „SIENĄ”.

  

     Lietuvoje tikrai gausu įvairaus „kalibro” baikerių klubų. Dauguma jų labai panašūs, nors yra ir išimčių. „SIENA” nuo pat gimimo važiavo kiek kitokiu keliu nei visi ir stengėsi išsiskirti iš bendros masės. Tai byloja tiek klubo vardas, tiek emblemos, tiek vidaus taisyklės, tiek klube tvyranti patriotinė dvasia, tiek ir tai, jog visi klubo narių motociklai juodi.

Plėtojame moto judėjimą Marijampolės apskrityje…

Įstoti  klubą